PRACA

MONTER AUTOMATYK/ELEKTRONIK/ELEKTRYK

OPIS STANOWISKA:

Praca w terenie, montaż, uruchamianie oraz regulacja układów automatyki przemysłowej i obiektowej.

Wymagania:

  • Min rok doświadczenia w pracy na budowie,
  • wykształcenie techniczne w kierunku elektrotechnicznym (średnie, zawodowe),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • uprawnienia elektryczne w zakresie eksploatacji do 1 kV,
  • umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych,
  • znajomość urządzeń automatyki przemysłowej – falowniki, regulatory, sterowniki, czujniki,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • podstawa + premia,
  • podnoszenie  kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość uzyskania uprawnień branżowych.

Oferty (CV z aktualnym zdjęciem oraz list motywacyjny) należy przesyłać na adres kadry@apcontrol.pl. W treści CV należy zawrzeć klauzulę:

„Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”